KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7574014

nr 757 4014

Etsning

signerad, Modell med äpple, motivets mått: 40 x 37

Utrop:

400 kr

Såld:

900 kr

måndag 7 maj 2012
kl 19:54:17